Офис (04622) 3-70-72
Продажа (050) 383-07-87
Сервис (095) 285-07-08
valex_agro@ukr.net

Ви є тут

Головна

Продукти та системи

 

Доїння

 

Розділ, присвячений виробництву молока: від доїння корови до перевірки якості молока. Включає приналежності, витратні матеріали, послуги та оригінальні запасні частини.

Детальніше>>>

 

Охолодження і зберігання молока

 

Інформація про охолодження і зберігання молока. Містить докладну інформацію про конкретний допоміжному обладнанні, витратних матеріалах, технічному обслуговуванні і оригінальних деталях.

Детальніше  >>>

 

Комфортні умови утримання і здоров'я тварин

 

Хороший догляд і постійне спостереження за станом вкрай необхідні для підтримки здоров'я і спокійного поведінки тварин. Клацніть тут, щоб отримати додаткову інформацію, а також подробиці, які стосуються допоміжного обладнання, витратних матеріалів, послуг і запчастинах.

 

Детальніше >>>

 

Умови в корівнику

 

Все, що вам необхідно знати для підтримки необхідної температури і вологості, а також інформація про висвітлення і боротьбі з комахами, щоб оптимізувати умови в будівлях молочної ферми як для людей, так і для тварин. Містить докладну інформацію про допоміжному обладнанні, витратних матеріалах, технічному обслуговуванні і оригінальних деталях.

Детальніше >>>

 

Годування

 

У цьому розділі міститься інформація, що відноситься до підготовки, зберігання і роздачі кормів. Містить докладну інформацію про допоміжному обладнанні, витратних матеріалах, технічному обслуговуванні і оригінальних деталях.

Детальніше >>>

 

Управління стадом

 

Містить інформацію і рекомендації по продуктам, пов'язані з передачею даних в процесор, поданням і аналізом даних. Ідеально підходить для керівника як джерело інформації і & nbsp; основи для управлінських рішень. Включає в себе інформацію про приладдя, витратних матеріалах, послугах та оригінальних запасних частинах.

Детальніше >>>

 

Гноєвидалення та стічні води

 

Які методи є кращими для прибирання, транспортування, зберігання та внесення в грунт гною та інших відходів тваринництва? У цьому розділі міститься додаткова інформація, а також подробиці, які стосуються допоміжного обладнання, витратних матеріалів, послуг і запасних частин.

 

Детальніше >>>