Офис (04622) 3-70-72
Продажа (050) 383-07-87
Сервис (095) 285-07-08
valex_agro@ukr.net

Ви є тут

Головна

Про нас

    ДеЛаваль має за плечима більше 125 років інновацій та досвіду в молочному тваринництві та підтримує фермерів в управлінні господарствами зручним для них способом. Ініціатива СДФ (стійке молочне господарство) націлена на виробництво якісного продукту для більшої кількості людей з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Концепція Smart Farming (розумна ферма) спрямована на формування майбутнього молочного тваринництва вже сьогодні. Метою є прискорити перехід від управління доїнням до глобального управління прибутковістю ферми, використовуючи нові інструменти вирішення і технології автоматизації для підвищення якості молока та збільшення прибутку.

Вже понад 125 років з тих пір, як Густав де Лаваль винайшов сепаратор молока, який відкрив нову еру в молочному виробництві, компанія ДеЛаваль є двигуном прогресу молочної галузі.

   Детальна інформація про підприємство знаходиться на офіційному сайті www.delaval.com.ua

   Для забезпечення користувачів якісними, швидким і надійним сервісом, підтримки необхідного для безперебійного функціонування молочних ферм складу запасних частин в усіх регіонах України, найкоротших термінів реагування на запити користувачів, професійних консультацій з усіх питань, що стосуються експлуатації обладнання, компанія ДеЛаваль створила і підтримує мережу сертифікованих дилерів в кожному регіоні України. Ці підприємства мають кваліфікованих фахівців, необхідне обладнання, компетентні у вирішенні всіх питань, що стосуються експлуатації та готові прийти на допомогу 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

   Таким підприємством на території Чернігівської та Сумської областей є Товариство з обмеженою відповідальністю «Валекс Aгро»