Офис (04622) 3-70-72
Продажа (050) 383-07-87
Сервис (095) 285-07-08
valex_agro@ukr.net

Ви є тут

Головна

День Ферми 2016

16 серпня 2016 року "Трудовий десант" ТОВ "Валекс Агро" у складі - Директора Вадима Пилипенка, Торгового представника Валентина Дмитренка, сервісного інженера Володимира Гукова та представника ДП «ДеЛаваль», Керівника регіону- Олександра Михальчука, прийняли участь у  Дні Ферми – 2016, на базі ТОВ "Вітчизна, організованому Асоціацією виробників молока (АВМ).

Біля 200 фахівців «молочників» та керівників сільськогосподарських підприємств Сумської, Чернігівської, Полтавської та інших областей України, мали змогу обговорити нагальні проблеми молочної галузі та перспективи її розвитку, при відвідуванні молочного комплексу в с. Тернівка ознайомилися  з передовими досягненнями в «молочному напрямку» ТОВ "Вітчизна", де серед іншого гостям було продемонстровано роботу обладнання «ДеЛаваль" в умовах процесу діяльності господарства.

В ході ознайомлення з роботою обладнання «ДеЛаваль» зацікавлені учасники мали змогу задати питання та отримати  кваліфіковані відповіді спеціалістів, відбулися робочі зустрічі з потенційними та діючими партнерами ТОВ «Валекс Агро», намічені візити до господарств для подальшої співпраці.