Офис (04622) 3-70-72
Продажа (050) 383-07-87
Сервис (095) 285-07-08
valex_agro@ukr.net

Ви є тут

Головна

Нарада з питаннь тваринництва

14 серпня Чернігівська облдержадміністрація провела обласну нараду з питань розвитку галузі тваринництва. Активну участь в підготовці та проведенні семінару прийняло ТОВ "Валекс Агро" як сертифікований представник компанії ДеЛаваль в Чернігівській та Сумській області.

       Ціллю наради було донесення до керівників райдержадміністрацій та власників господарств області необхідності підтримки галузі тваринництва, пошук шляхів збільшення надоїв та молочного стада, розвиток інвестиційної привабливості області та добробуту сільського населення завдяки тваринництву в цілому та будівництву та реконструкції молочних ферм зокрема.

       Розпочалась нарада з екскурсій по тваринницьким фермам Ічнянського району. Першим господарством було ПОСП "Жадьківське". Відвідини нового корівника на 400 місць де встановлено ЛДУ з системою ДельПро, автоматизованою системою годівлі, та іншими новітніми розробкам ДеЛаваль, справило незабутнє враження на керівництво області, районів та господарств. Загальний відгук після екскурсії:

 -Ми не могли повірити що такий комплекс можливо збудувати та ввести в дію за такий короткий час на теренах нашої області поки не переконались на власні очі.

       Теоретичну частину наради розпочав заступник голови обласної державної адміністрації Лубенцов Констянтин Володимирович. Він акцентував увагу голів райдержадміністрацій на необхідність підтримки господарств області які займаються тваринництвом, а не тільки проводять обробку земель в структурі загальнонаціональних аграрних холдингів. Також були виступи Голови Ічнянської районної держадміністрації, представників АВМ, сільськогосподарського інституту з м.Чернігів.

 Зважаючи на спекотну погоду та враження від екскурсій, увагу залу та бурхливе обговорення викликали тільки два докладачі: керівник з розвитку регіону ДПІІ "ДеЛаваль" Олександр Михальчук з доповіддю про різні системи утримання молочних тварин та економічну складову молочного бізнесу, та обласний військовий комісар Кравчук Володимир Геннадійович, який, знаходячись в відрядженні в Ічнянському районі, завітав на нараду для обговорення нагальних питань  мобілізації в області.